Kolejna wygrana !

Tatyna Dylągówka zdobyła kolejne 3 punkty dzięki wygranej z Włókniarzem Rakszawa. Mecz dla naszej drużyny rozpoczął się bardzo dobrze. Bogdan Dykiel przerzucił piłkę na prawe skrzydło do Arka Kłody,  a ten płaskim strzałem z dystansu w długi róg pokonał bramkarza drużyny przeciwnej. Nasza drużyna nie zwalniała tempa. Po rzucie wolnym wykonywanym przez Arka Kłodę zawodnik z Rakszawy rykoszetem skierował piłkę do własnej bramki. Trzeci gol to bardzo szybka kontra Tatyny. Rafał Wała objechał w polu karnym obrońców Włókniarza i technicznym strzałem umieścił piłkę w bramce. Pod koniec pierwszej połowy Marcin Jamrozik długim podaniem uruchomił Bartka Kłodę, który pięknym strzałem obok słupka nie dał szans bramkarzowi z Rakszawy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 4:0 Tatyny. Druga połowa to okres słabszej gry naszej drużyny i strata dwóch goli. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Tatyny. Jest to nasze trzecie zwycięstwo w sezonie. Za tydzień zapraszamy na mecz derbowy z Borkiem Starym.